Interneto svetainės
0sveiku
Serialas – 0sveiku.lt
laptop
Aprašymas


Projektas „0 sveikų“ startavo 2014 m. kovo 18 d. Tai interaktyvus serialas, kurio tolimesnį siužetą galėjo nulemti žiūrovų balsai. Projektas nestandartinis. „Nesveikai juokingam serialui“ buvo sukurtas modernus SCROLL dizainas. Svetainei funkcionalumo suteikia suprogramuotas naujienų modulis su nuorodomis, nuotraukų galerija „karuselė“, likusio iki premjeros laiko skaitliukas, video galerija, balsavimo funkcija ir kt.
Interaktyvus serialas
Projekte „zebrauskas.lt“ sukūrėme prisitaikantį dizainą, kad svetainė atrodytų patraukliai, patogiai, informatyviai naršant iš bet kurio prietaiso - kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono. Naršant svetainėje mažesnio ekrano įrenginiu, svetainė ar kai kurie jos elementai (paveikslėliai, tekstai ir pan.) gali būti sumažinami, pakeičiama jų išsidėstymo tvarka arba mažiau svarbūs elementai gali būti neatvaizduojami visai.
SERIALO ŽAIDIMASNuotraukų galerijachairs
UNIKALUS PROJEKTAS
Projektas „0 sveikų“ yra unikalus dėl to, kad serialo pateikimo būdas buvo panaudotas Lietuvoje pirmą kartą. Tolimesnį serialo siužetą galėjo nulemti žiūrovų balsai. Po kiekvienos serijos peržiūros, žiūrovai galėjo balsuoti, kaip, jų manymu, turėtų elgtis serialo herojai kitoje serijoje. Taip žingsnis po žingsnio buvo „sudėliotas pilnas vaizdas“. Serialo premjera - tai dar ne viskas. Remiantis šiuo serialu, sukurtas filmas, kurį netrukus galėsite pažiūrėti kino teatre.