Interneto svetainės
akmenukai
Akmens amžius tęsiasi
laptop
Aprašymas


Aprašymas : UAB "Akmenukai" užsiima natūralaus akmens verslu. Įmonė iš daugelio pasaulio šalių importuoja akmens žaliavą ir gaminius. Informacija pateikiama trimis kalbomis, yra prekių katalogas, prekių nuotraukas galima išdidinti, kad būtų galima įžiūrėti visas detales, taip pat yra suprogramuota užklausos forma kataloge, vartotojo kelio atvaizdavimas. Sukurtas išskirtinis "PARALLAX" dizainas, kuris atspindi kompanijos modernumą ir leidžia greitai surasti reikalingą informaciją apie kompaniją ir jos darbus.
PARALLAX dizainas
„PARALLAX“ dizainas dar ganėtinai jaunas internetinių puslapių kūrime (pasaulyje tokios svetainės pradėjo populiarėti vos prieš porą metų, o lietuviškose svetainėse tai tebėra naujiena), tačiau mes jau galime pasiūlyti jį panaudoti ir Jūsų svetainėje. Tai technologija, suteikianti galimybę puslapio foną sudaryti iš kelių atskirų „sluoksnių“ (grafinių ar tekstinių elementų). Slenkant puslapiu žemyn / aukštyn arba į kairę / dešinę, šie sluoksniai juda skirtingu greičiu. Dažniausiai foninis sluoksnis juda lėčiausiai arba nejuda visai, „arčiau“ esantis sluoksnis juda greičiau, o viršutinis sluoksnis (aktualiausia informacija) juda greičiausiai. Taip sukuriamas trimatės (3D) erdvės įspūdis.
AUTORINĖS NUOTRAUKOS
Jūsų svetainė gali būti pirmasis kontaktas su potencialiu klientu, todėl pirmieji įspūdžiai yra ypač svarbūs. Vaizdai gali skatinti pirkti arba, atvirkščiai, atstumti klientą. Mes galime padėti sukurti unikalias aukštos kokybės fotografijas, kurios taps tiesiausiu keliu į sėkmingus pardavimus. Mes dirbame tam, kad sukurtume vientisą koncepciją Jūsų verslui.


chairs


DINAMINĖ NUOTRAUKŲ GALERIJA
Dinaminiai elementai gali pagyvinti bet kokią statišką svetainę. Visai nebūtina daryti sudėtingų, brangių efektų, galima pagražinti svetainę smulkmenomis – besivartančiais, mirksinčiais, dydį / spalvą / ryškumą keičiančiais elementais. Šios smulkmenos, be abejo, patrauks svetainės lankytojų dėmesį. Šiandien mes siūlome labai platų dinaminių elementų pasirinkimą. Kokius dinaminius elementus reikėtų panaudoti svetainėje, sprendžia dizaineris. Darbų kaina priklauso nuo dinaminių elementų kiekio, sudėtingumo.


SCROLL DIZAINASchairs