Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Alvas Dizaino arkliukas
laptop
Užsakovas „Alvas Group“ sudaro keturios įmonės, kurių specializacija - didmeninė prekyba, gamyba bei transporto paslaugos. UAB „Alvas ir Ko“ - tai didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti maisto produktais, konditerijos gaminiais, įvairiomis žaliavomis ir maisto priedais. UAB „Alvo prekyba“ specializuojasi fasuotos produkcijos ir distribucijos prekių platinime. Taip pat šiai grupei priklauso ir UAB „Pajuva“ bei A. Variakojo įmonė.

Firminis stilius

Firminis stilius

Kompanijos logotipe naudojama mėlyna spalva. Sukūrėme vieną logotipą, kuris po patvirtinimo buvo pritaikytas ir kitoms grupės įmonėms. Mūsų dizaineriai, praktiškai nuo A iki Z sukūrė visą kompanijos firminį stilių,  taip pat ir interneto svetainę http://www.alvas.lt Į šiuos darbus buvo įtrauktas ir išsamaus brandbook‘o kūrimas.

Atlikti darbai

Logotipai įvairioms įmonėms iš „Alvas“ grupės, brandbook‘as, vizitinės kortelės, el. parašas, firminis blankas, sąskaitos blankas, PPT prezentacija, vokai, interneto svetainė.