Elektroninės parduotuvės
elixirjuice
Love yourself from the inside’n out
laptop
Aprašymas


Šviežiai spaustų vaisių ir daržovių sultys / kokteiliai pristatomi naujoje el. parduotuvėje http://elixirjuice.eu/. Skanu, natūralu ir naudinga Jūsų sveikatai. Parduotuvėje rasite ne tik šviežiai spaustų sulčių, riešutų pieno, bet ir saldumynų. Užsakovui „Elixirjuice“ sukūrėme ne tik el. parduotuvę, bet ir logotipą, buteliukų etiketes, vizitines korteles ir kitus firminio stiliaus elementus. Svetainėje suprogramuotos ir kitos papildomos funkcijos: dinaminis skydelis, D.U.K. modulis, bėganti eilutė, straipsnių modulis, suteikiantis galimybę rašyti komentarus. Taip pat yra vieta, skirta reklamai ir el. parduotuvės informacijai, dvi kalbos.
phone
FIRMINIS STILIUS
Užsakovui „Elixirjuice“ sukūrėme logotipą, buteliukų etikečių maketus, vizitinę kortelę, skrajutę, sumaketavome reklamą ant automobilio. Logotipas pavaizduotas ant visų firminio stiliaus elementų. Maketų dizainas yra minimalistinis, spalvų nedaug - tik balta ir pilka. Dizainą pagyvina aktyvus fonas – tai sultys buteliukuose arba „skanios“ vaisių, daržovių ir riešutų nuotraukos.
ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ
Elektroninė parduotuvė – puikus įrankis didinti pardavimus, pasiekti platesnę tikslinę potencialių pirkėjų auditoriją internete. Šia papildoma reklamos ir didesnių pardavimų galimybe pasinaudojo ir mūsų klientė Kristina iš Belgijos. Elektroninė parduotuvė „Elixirjuice“ nėra sudėtinga funkcionalumo atžvilgiu, bet čia yra viskas, ko reikia norint patraukliai ir patogiai pristatyti savo produkciją!Bendras vaizdaschairs