Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//en_US.mo) is not within the allowed path(s): (/home/dizart/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-includes/l10n.php on line 783
» Ginėja Dizaino arkliukas
UžsakovasMB „Ginėja“ tai įmonė, kuri atlieka finansinių bei teisinių paslaugų tarpininkavimą. Paslaugos siūlomos klientams, norintiems gauti paskolas. Ateityje planuojama steigti lombardą, bei prekiauti juvelyriniais dirbiniais iš aukso.

Poreikis ir rezultatas

Poreikis ir rezultatas

Žodis „Ginėja“ - tai 17-ame amžiuje kaldinta auksinė moneta. Užsakovas pageidavo, kad tai atsispindėtų logotipe. Papildomai klientas pageidavo pabrėžti prabangą, išliekamąją vertę bei stabilumą. Tai tas retas atvejis, kai užsakovas nepildė mūsų pateiktos dizaino anketos, bet pateikė savo trumpai aprašytą viziją dizaineriui. Vienas iš dizainerio pateiktų variantų patiko užsakovui, buvo šiek tiek pakoreguotas ir greitai patvirtintas su komentaru „tobula“.

Po logotipo patvirtinimo, skubos tarka, sukūrėme įmonei firminį sąskaitos blanko šabloną, kuris buvo pradėtas naudoti jau tą pačią dieną.