Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Klientu kategorijos » Paslaugos Dizaino arkliukasKlientai kurie mumis pasitiki
EMP
TV3
Axis Industries
Ekskomisarų biuras
Kelionių akademija
Mauglis ir vaikai

Šauni, operatyvi, profesionali komanda!! Sukurėme gražią svetainę budami skirtinguose miestuose! Buvo daug dirbta, į visus mūsų norus ir pageidavimus buvo atsižvelgta iš profesionalios pusės, su gerais patarimais ir nerealią kantrybę!!!! Ačiū Jums!!! 

Marina Charitonova
"Mauglis ir vaikai"

Plungės vandenys
Bondrida
Mano aplinka
Star
Work ready
Baltic Adventure
GetshopIn
saurida
Hirexo
Be tabu

"Dizaino arkliukas" komanda puikiai susitvarkė su mūsų kelta užduotimi bei kokybiškai atliko sudėtingus internetinės svetainės kūrimo bei projektavimo darbus. Džiaugiamės partneriais pasirinkę šią įmonę, kuri siūlo kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą.

Povilas Žarnauskas

Švaros broliai
Žebrauskas

UAB "Dizaino arkliukas" – puiki kompanija, su kuria lengva dirbti. Dėmesys, profesionalumas, gerai suformuluotas klausimynas padėjo  greitai išsiaiškinti mano poreikius. Sukurtas puslapis pilnai atitiko mano lūkesčius. Bravo!" 

Andrius Žebrauskas

CVO
Vilnius with locals
ML Auto
Empire Events
Ertlio namas
Lyderystės ekspertų grupė

Esame dėkingi „Dizaino Arkliukui“ už lankstumą ieškant geriausio sprendimo, stiliaus pajutimą bei konkrečius veiksmus, siekiant patenkinti kliento poreikius. Operatyvi ir kūrybinga komanda, su kuria malonu dirbti.

Eimantas Tatarūnas
VŠĮ „Lyderystės Ekspertų Grupė“

"Lankstūs, kūrybingi, dedantys visas pastangas vardan rezultato! Tikrai šauni, šiuolaikiška ir versli komanda - tokie partneriai kaip Jūs - didelis indėlis verslo sėkmei. Ačiū Jums."

Edita Kondrotienė
"Idėjų vizija"

b4net1
is service
tuoj
Extra Fm
Edrana Baltic
dzuku zinios