Mūsų darbas - Jūsų šuolis į sėkmę!
+370 646 15506 / info@dizainoarkliukas.lt

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS


Sukursime Jums ypatingą Elektroninę Parduotuvę

Įveskite duomenis dešinėje ir susisieksime bei pateiksime pasiūlymą


žemyn

Elektroninių
Parduotuvių kūrimas

Elektoninių parduotuvių
kūrimas nuo

1550 €

+ PVM

 

Išnaudokite galimybę išpopuliarinti savo verslą ir uždirbti daugiau - pardavinėkite savo prekes 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, visame pasaulyje. Juk tai galimybė parduoti prekę kurios net neturite pas save. Suprogramuosime įvairaus sudėtingumo automatinį prekių asortimento importavimą ir kiekių atnaujinimą iš nurodytų sandėlių. Galime pasiūlyti galybę įvairaus funkcionalumo sprendimų pagal Jūsų poreikius. Tapkite elektroninės parduotuvės savininku neišeidami iš namų jau dabar!

Elektroninės parduotuvės
kūrimo proceso eiga

1. E-parduotuvės dizainas

 

Kuriant unikalų elektroninės parduotuvės dizainą, yra daug svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti – pradedant lengvai suvokiamu turiniu ir baigiant vaizdine stilistika. "Dizaino Arkliukas" siūlo išsamų elektroninės parduotuvės dizaino paslaugų rinkinį, kurį sudaro įmonės analizė, informacijos architektūra, wireframe - specifikacijos kūrimas, vartotojo patirtis dizaine, testavimas ir dar daugiau. Vienas iš svarbiausių uždavinių – išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją. Tik tuomet elektroninės parduotuvės dizainas kuriamas kryptingai: galima prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną ir paskatinti vartotoją užsisakyti Jūsų paslaugą ar prekę.

2. E-parduotuvės funkcionalumas

 

Paprastas naudojimas ir funkcionalumas yra pagrindiniai gero TVS rodikliai. Kurdami internetinį projektą, parenkame individualiai Jums patogiausią ir geriausią turinio valdymo sistemą. Svarbiausias kriterijus – paprastumas, todėl pritaikyta TVS suteikia įrankius klientui: pridėti bei koreguoti meniu punktus, redaguoti tekstus su panašiu į Word redaktoriumi, kuris suteikia galimybę kurti lenteles, pridėti grafinę medžiagą ir daug daugiau. Taip pat, prie turimos turinio valdymo sistemos galima pridėti papildomus modulius/funkcijas bei stebėti Elektroninės parduotuvės lankomumo statistiką. Elektroninėms parduotuvėms siūlome platų funkcionalumo pasirinkimą: nuo apmokėjimo sujungimu su bankais, greito prekių atnaujinimo, asortimento sinchronizavimo su tiekėjų sandėliais, iki vidinės vartotojų administravimo sistemos sukūrimo, kurios dėka turėsite plačias kainodaros formavimo galimybes.

3. SEO

 

Paskubėkite ir aplenkite konkurentus Google lenktynėse! Mes Jums padėsime tai padaryti. Kuriant svetaines naudojame skaitmeninės rinkodaros metodus, optimizuojame išorinį bei vidinį SEO, integruojame papildomas statistikos platformas kaip Google Analytics bei Yandex. Labai svarbu, kad Jūsų svetainė veiktų įvairiose platformose: stacionariuose, planšetiniuose kompiuteriuose bei mobiliuosiuose įrenginiuose  – visur, kur svetainę norės pamatyti Jūsų potencialūs klientai. Svetainė Jums suteiktų maksimalią investicijų grąžą per veiksmingas konversijas. Nereikia pamiršti ir Google AdWords reklamos teikiamų naudą, su jomis taip pat padėsime susipažinti.

Proceso metu Jumis rūpinsis
mažiausiai 4 specialistai

SUSISIEKTI