Mūsų darbas - Jūsų šuolis į sėkmę!
+370 646 15506 / info@dizainoarkliukas.lt

SEO / INTERNETINIS MARKETINGAS


Sukursime Jums efektyvią rinkodaros strategiją

Įveskite duomenis dešinėje ir susisieksime bei pateiksime pasiūlymą


žemyn

SEO optimizavimas
bei AdWords reklama

 

 

 

 

Kiekvienas pardavėjas žino, kad svetainė yra jo svarbiausias internetinės rinkodaros įrankis. Svetainėje produktų ar paslaugų turinį galima pristatyti labai plačiai auditorijai per labai trumpą laiką.

Pozicija, matomumas ir pastebimumas internete taip pat labai svarbus. Internetinis marketingas tikrai sukurs Jūsų verslui pridėtinę vertę. Juk kuo auksčiau pozicionuosite savo paslaugą ar prekę, tuo didesnė tikimybė interneto vartotojui pasidomėti Jumis. Kuo efektyviau ir įdomiau viską pateiksite tuo didesnė tikimybė sugundyti potencialų klientą.

Internetinės rinkodaros
kūrimo procesas

1. Internetinis marketingas:

 

E. marketingas tai produktų ar paslaugų rinkodara internete, kuri padeda išpopuliarinti verslą elektroninėje erdvėje ir sutaupyti lėšas skirtas tradicinei reklamai. Jis paprastai orientuotas į asmenį ir į tikslinį vartotoją, jo pomėgius, užsiėmimus, kas skiria jį nuo tradicinio marketingo, be to yra palyginti pigus.

Kuriant internetines svetaines, ar elektronines parduotuves svarbu iškart pagalvoti apie jų optimizaciją paieškos sistemoms – SEO. Tiesiog sukurti svetainę nepakanka, nes jos niekas neras. Reikia padirbėti, norint pritraukti daugiau klientų ir dar daugiau dirbti, kad klientai taptų lojaliais.

"Dizaino Arkliukas" specializuojasi kurdami patrauklias skaitmenines sąsajas. Mes žinome, ką vartotojas veikia interneto svetainėse ir kas skatina konversijas.

2. SEO optimizavimas

 

SEO (angl. Search Engine Optimization) – internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (pvz., Google). Kiekvienos svetainės tikslas – pritraukti kuo daugiau lankytojų. Net ir pati įspūdingiausia svetainė nebus naudinga, jei niekas jos neras. Kad taip nenutiktų, mūsų specialistai kuriamas svetaines pritaiko SEO tekstų rašymui, kuriuos, teisingai užpildžius, svetainė neliks nepastebėta tarp daugybės kitų.

Mes taip pat teikiame SEO tekstų rašymo paslaugas. Šiems tekstams naudojamas specifinis rašymo stilius, pasikartojantys raktažodžiai ir t.t. Žinant teksto objekto (prekės, paslaugos ar kt.) tikslinę auditoriją bei išanalizavus rinką, atsižvelgiant į tai rašomi tekstai. Juose, tarsi “25 kadro” efektu, užkoduojamas pagrindinis teksto tikslas – informavimas, pardavimas, informacijos mainų skatinimas.

3. Google AdWords:

 

“Dizaino Arkliukas” taip pat teikia Google AdWords reklamos paslaugas. Reklamuodamiesi Google paieškoje efektyviai ir greitai pritrauksite daugiau klientų, padidinsite pardavimus ir įmonės žinomumą.
Reklama Google AdWords rodoma tiems klientams, kurie ieško informacijos apie Jūsų įmonę ar jos paslaugas/produkciją, pagal susijusius raktinius žodžius, todėl tai yra tikslinga bei efektyvi reklama. Pagrindinis tokios reklamos privalumas – mokate ne už reklamos parodymus, o tik už paspaudimus ant Jūsų reklaminių skelbimų. Vadinasi, kiekvienas paspaudimas yra ne atsitiktinis, o potencialus klientas!

Proceso metu Jumis rūpinsis
mažiausiai 4 specialistai

SUSISIEKTI