Mūsų darbas - Jūsų šuolis į sėkmę!
+370 646 15506 / info@dizainoarkliukas.lt

SEO / INTERNETINIS MARKETINGAS


Sukursime Jums efektyvią rinkodaros strategiją

Įveskite duomenis dešinėje ir susisieksime bei pateiksime pasiūlymą


žemyn

SEO optimizavimas
bei AdWords reklama

 

 

 

 

Kiekvienas pardavėjas žino, kad svetainė yra jo svarbiausias internetinės rinkodaros įrankis. Svetainėje produktų ar paslaugų turinį galima pristatyti labai plačiai auditorijai per labai trumpą laiką.

Pozicija, matomumas ir pastebimumas internete taip pat labai svarbus. Internetinis marketingas tikrai sukurs Jūsų verslui pridėtinę vertę. Juk kuo auksčiau pozicionuosite savo paslaugą ar prekę, tuo didesnė tikimybė interneto vartotojui pasidomėti Jumis. Kuo efektyviau ir įdomiau viską pateiksite tuo didesnė tikimybė sugundyti potencialų klientą.

Internetinės rinkodaros
kūrimo procesas

1. Internetinis marketingas:

 

E. marketingas tai produktų ar paslaugų rinkodara internete, kuri padeda išpopuliarinti verslą elektroninėje erdvėje ir sutaupyti lėšas skirtas tradicinei reklamai. Jis paprastai orientuotas į asmenį ir į tikslinį vartotoją, jo pomėgius, užsiėmimus, kas skiria jį nuo tradicinio marketingo, be to yra palyginti pigus.

Kuriant internetines svetaines, ar elektronines parduotuves svarbu iškart pagalvoti apie jų optimizaciją paieškos sistemoms – SEO. Tiesiog sukurti svetainę nepakanka, nes jos niekas neras. Reikia padirbėti, norint pritraukti daugiau klientų ir dar daugiau dirbti, kad klientai taptų lojaliais.

"Dizaino Arkliukas" specializuojasi kurdami patrauklias skaitmenines sąsajas. Mes žinome, ką vartotojas veikia interneto svetainėse ir kas skatina konversijas.

2. SEO optimizavimas

 

SEO (angl. Search Engine Optimization) – internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (pvz., Google). Kiekvienos svetainės tikslas – pritraukti kuo daugiau lankytojų. Net ir pati įspūdingiausia svetainė nebus naudinga, jei niekas jos neras. Kad taip nenutiktų, mūsų specialistai kuriamas svetaines pritaiko SEO tekstų rašymui, kuriuos, teisingai užpildžius, svetainė neliks nepastebėta tarp daugybės kitų.

Mes taip pat teikiame SEO tekstų rašymo paslaugas. Šiems tekstams naudojamas specifinis rašymo stilius, pasikartojantys raktažodžiai ir t.t. Žinant teksto objekto (prekės, paslaugos ar kt.) tikslinę auditoriją bei išanalizavus rinką, atsižvelgiant į tai rašomi tekstai. Juose, tarsi “25 kadro” efektu, užkoduojamas pagrindinis teksto tikslas – informavimas, pardavimas, informacijos mainų skatinimas.

3. Google AdWords:

 

“Dizaino Arkliukas” taip pat teikia Google AdWords reklamos paslaugas. Reklamuodamiesi Google paieškoje efektyviai ir greitai pritrauksite daugiau klientų, padidinsite pardavimus ir įmonės žinomumą.
Reklama Google AdWords rodoma tiems klientams, kurie ieško informacijos apie Jūsų įmonę ar jos paslaugas/produkciją, pagal susijusius raktinius žodžius, todėl tai yra tikslinga bei efektyvi reklama. Pagrindinis tokios reklamos privalumas – mokate ne už reklamos parodymus, o tik už paspaudimus ant Jūsų reklaminių skelbimų. Vadinasi, kiekvienas paspaudimas yra ne atsitiktinis, o potencialus klientas!

 • 01.
  ic_serv_imones_analize

  ATLIEKAMA ĮMONĖS ANALIZĖ

  Analizuojami produktai/paslaugos. Įmonės vertybės bei sukonkretinamas tikslas.

 • 02.

  POTENCIALIŲ KLIENTŲ ANALIZĖ

  Vienas iš svarbiausių aspektų išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją. Tik tuomet rinkodara organizuojama kryptingai, galima prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną ir paskatinti vartotoją užsisakyti Jūsų paslaugą ar prekę.

 • 03.

  KONKURENTŲ ANALIZĖ

  Būtina atlikti konkurentų analizę ir išsiskirti iš jų elektroninėje erdvėje.  Užsibrėžtas tikslas – būti vienu žingsniu priekyje, neplagijuoti, o pranokti konkurentus.

 • 04.

  SEO OPTIMIZAVIMAS

  Kiekvienos svetainės tikslas – pritraukti kuo daugiau lankytojų.  Net ir pati įspūdingiausia svetainė nebus naudinga, jei niekas jos neras internete. Kad taip nenutiktų, mūsų specialistai kurdami svetaines pritaiko SEO taisykles. Užsisakę bet kurį projektą Jūs gausite SEO – paieškos sistemoms optimizuotą ir parengtą svetainę. Taip pat gausite ir instrukciją kaip taisyklingai rašyti internetinei erdvei pritaikytus tekstus ir gauti geriausias google paieškos pozicijas.

 • 05.

  ADWORDS PASKYROS KŪRIMAS

  Jūsų kompanijai sukuriame AdWords paskyrą, išanalizuojame raktažodžius bei sukuriame optimaliausią reklamos planą, kurį suderiname su Jūsų išsikeltais tikslais.

 • 06.

  PRIEŽIŪRA IR OPTIMIZAVIMAS

  Kiekvieną mėnesį stebima Jūsų rezultatus ir optimizuojame sistemą, taip mažiannt reklaminius kaštus ir didinant konversijas.

Mūsų klientai

Viči logo
TV3 logo
Peugeot logo
Aurum logo
Geriausios Zigmo žuvys logo
Ekskomisarų biuras logo
Camelia vaistinė logo
Be tabu logo
LVPA logo
Čili logo
Švaros broliai logo
Baltic transline logo
Litfarma logo
Vilpra logo
IRdaiva logo
Malsena logo
Maisto bankas logo
Mano aplinka logo

Keletas
mūsų darbų

 

 

 

 

Kodėl verta rinktis
mūsų įmonę?

Patraukli kaina
Patraukli kaina

1. Rinkodaros planavimo kaina formuojama atsižvelgiant į Jūsų poreikius;
2. Užsisakius daugiau paslaugų taikomos konkurencingos nuolaidos;
3. Garantuojame geriausią investicijos-konversijos santykį.

Aukšta darbų kokybė
Aukšta darbų kokybė

1. Jūsų projektu rūpinsis mažiausiai 2 savo srities specialistai;
2. Įmonėje skatinamas nuolatinis specialistų kompetencijų kėlimas;
3. Jūsų projektui skiriama individuali priežiūra kiekvieną einamąjį mėnesį.

Greitas darbų atlikimas
Greitas darbų atlikimas

1. Pažangi įmonės vidaus komunikacijos sistema, leidžia tinkamai paskirstyti prioritetus;
2. Esant poreikiui projektą galime įgyvendinti skubos tvarka;
3. Projektas atliekamas etapais – taip optimaliai paskirstant laiko ir finansines sąnaudas.