Mūsų darbas - Jūsų šuolis į sėkmę!
+370 646 15506 / info@dizainoarkliukas.lt

INTERNETINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS


Sukursime Jums ypatingą Internetinę Parduotuvę

Įveskite duomenis dešinėje ir susisieksime bei pateiksime pasiūlymą


žemyn

Internetinių
Parduotuvių kūrimas

Internetinių parduotuvių
kūrimas

 

Išnaudokite galimybę išpopuliarinti savo verslą ir uždirbti daugiau - pardavinėkite savo prekes 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, visame pasaulyje. Juk tai galimybė parduoti prekę kurios net neturite pas save. Suprogramuosime įvairaus sudėtingumo automatinį prekių asortimento importavimą ir kiekių atnaujinimą iš nurodytų sandėlių. Galime pasiūlyti galybę įvairaus funkcionalumo sprendimų pagal Jūsų poreikius. Tapkite elektroninės parduotuvės savininku neišeidami iš namų jau dabar!

Internetės parduotuvės
kūrimo proceso eiga

1. E-parduotuvės dizainas

 

Kuriant unikalų internetinės parduotuvės dizainą, yra daug svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti – pradedant lengvai suvokiamu turiniu ir baigiant vaizdine stilistika. "Dizaino Arkliukas" siūlo išsamų internetinės parduotuvės dizaino paslaugų rinkinį, kurį sudaro įmonės analizė, informacijos architektūra, wireframe - specifikacijos kūrimas, vartotojo patirtis dizaine, testavimas ir dar daugiau. Vienas iš svarbiausių uždavinių – išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją. Tik tuomet internetinės parduotuvės dizainas kuriamas kryptingai: galima prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną ir paskatinti vartotoją užsisakyti Jūsų paslaugą ar prekę.

2. E-parduotuvės funkcionalumas

 

Paprastas naudojimas ir funkcionalumas yra pagrindiniai gero TVS rodikliai. Kurdami internetinį projektą, parenkame individualiai Jums patogiausią ir geriausią turinio valdymo sistemą. Svarbiausias kriterijus – paprastumas, todėl pritaikyta TVS suteikia įrankius klientui: pridėti bei koreguoti meniu punktus, redaguoti tekstus su panašiu į Word redaktoriumi, kuris suteikia galimybę kurti lenteles, pridėti grafinę medžiagą ir daug daugiau. Taip pat, prie turimos turinio valdymo sistemos galima pridėti papildomus modulius/funkcijas bei stebėti Internetinės parduotuvės lankomumo statistiką. Internetinėms parduotuvėms siūlome platų funkcionalumo pasirinkimą: nuo apmokėjimo sujungimu su bankais, greito prekių atnaujinimo, asortimento sinchronizavimo su tiekėjų sandėliais, iki vidinės vartotojų administravimo sistemos sukūrimo, kurios dėka turėsite plačias kainodaros formavimo galimybes.

3. SEO

 

Paskubėkite ir aplenkite konkurentus Google lenktynėse! Mes Jums padėsime tai padaryti. Kuriant svetaines naudojame skaitmeninės rinkodaros metodus, optimizuojame išorinį bei vidinį SEO, integruojame papildomas statistikos platformas kaip Google Analytics bei Yandex. Labai svarbu, kad Jūsų svetainė veiktų įvairiose platformose: stacionariuose, planšetiniuose kompiuteriuose bei mobiliuosiuose įrenginiuose  – visur, kur svetainę norės pamatyti Jūsų potencialūs klientai. Svetainė Jums suteiktų maksimalią investicijų grąžą per veiksmingas konversijas. Nereikia pamiršti ir Google AdWords reklamos teikiamų naudą, su jomis taip pat padėsime susipažinti.

 • 01.
  ic_serv_imones_analize

  ATLIEKAMA ĮMONĖS ANALIZĖ

  Firminio stiliaus analizė. Išanalizuojamas kliento brandbook‘as. Analizuojami produktai/paslaugos. Įmonės vertybės. Suformuojamas Įmonės tikslas, kokiu tikslu kuriama internetinis projektas.

 • 02.

  POTENCIALIŲ KLIENTŲ ANALIZĖ

  Vienas iš svarbiausių aspektų išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją. Tik tuomet dizainas kuriamas kryptingai, galima prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną ir paskatinti vartotoją užsisakyti Jūsų paslaugą ar prekę.

 • 03.

  KONKURENTŲ ANALIZĖ

  Būtina atlikti konkurentų analizę ir išsiskirti iš jų elektroninėje erdvėje. Susisteminame konkurentų svetainių privalumus ir trūkumus. Užsibrėžtas tikslas – būti vienu žingsniu priekyje, neplagijuoti, o pranokti konkurentus, sukurti išskirtinę svetainę.

 • 04.

  NAVIGACIJA. PROTOTIPO KŪRIMAS

  Pirmiausia, ką mes darome sukuriame patogią ir aiškią puslapio navigaciją. Mygtukai, moduliai ir kita informacija išdėliojama, numatant visus vartotojo žingsnius, taip paraginame klientą pirkti, ar atlikti mums reikalingus veiksmus

 • 05.

  DIZAINO KONCEPCIJA

  Sukūrus patogią struktūrą, pradedami dizaino maketavimo darbai. Pagrindinis mūsų arkliukas – tai, jog dizainas kuriamas tol, kol Jūs liekate visiškai patenkintas

 • 06.

  PROGRAMAVIMAS

  Tik patvirtinus dizainą pradedami programavimo darbai. Suprogramavus svetainę pateiksime Jums naudojimosi instrukciją. Turinio valdymo sistema leidžia nesudėtingai keisti informaciją svetainėje be programavimo žinių

 • 07.

  SEO OPTIMIZAVIMAS

  Kiekvienos svetainės tikslas – pritraukti kuo daugiau lankytojų. Net ir pati įspūdingiausia svetainė nebus naudinga, jei niekas jos neras internete. Kad taip nenutiktų, mūsų specialistai kurdami svetaines pritaiko SEO taisykles. Užsisakę bet kurį projektą Jūs gausite SEO – paieškos sistemoms optimizuotą ir parengtą svetainę. Taip pat gausite ir instrukciją kaip taisyklingai rašyti internetinei erdvei pritaikytus tekstus ir gauti geriausias google paieškos pozicijas.

 • 08.

  TESTAVIMAS

  Atliekami sukurto projekto testavimo darbai. Taip pat siūlome ir nemokamą svetainės talpinimą mūsų serveryje 6 mėnesiams. Jums priklauso ir 1 metų garantija! Įvykus techniniams nesklandumams kreipkitės į mus, padėsime ir pakonsultuosime.

Mūsų klientai

Viči logo
TV3 logo
Peugeot logo
Aurum logo
Geriausios Zigmo žuvys logo
Ekskomisarų biuras logo
Camelia vaistinė logo
Be tabu logo
LVPA logo
Čili logo
Švaros broliai logo
Baltic transline logo
Litfarma logo
Vilpra logo
IRdaiva logo
Malsena logo
Maisto bankas logo
Mano aplinka logo

Keletas
mūsų darbų

 

 

 

 

Kodėl verta rinktis
mūsų įmonę?

Patraukli kaina
Patraukli kaina

1. Projekto kaina formuojama atsižvelgiant į Jūsų poreikius;
2. Užsisakius daugiau paslaugų taikomos konkurencingos nuolaidos;
3. Garantuojame geriausią kainos ir kokybės santykį.

Aukšta darbų kokybė
Aukšta darbų kokybė

1. Jūsų projektu rūpinsis mažiausiai 4 savo srities specialistai;
2. Įmonėje skatinamas nuolatinis specialistų kompetencijų kėlimas;
3. Jūsų svetainė yra programuojama pagal SEO standartus;
4. Jūsų projektui skiriama 1 metų garantija.

Greitas darbų atlikimas
Greitas darbų atlikimas

1. Pažangi įmonės vidaus komunikacijos sistema, leidžia tinkamai paskirstyti prioritetus;
2. Esant poreikiui projektą galime įgyvendinti skubos tvarka;
3. Vienu metu galime įgyvendinti iki 10 projektų;
4. Projektas atliekamas etapais – taip optimaliai paskirstant laiko sąnaudas.