Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Internetinių parduotuvių kūrimas Dizaino arkliukas
Mūsų darbas - Jūsų šuolis į sėkmę!
+370 646 15506 / info@dizainoarkliukas.lt

INTERNETINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS


Sukursime Jums ypatingą Internetinę Parduotuvę

Įveskite duomenis dešinėje ir susisieksime bei pateiksime pasiūlymą  žemyn

  Internetinių
  Parduotuvių kūrimas

  Internetinių parduotuvių
  kūrimas

   

  Išnaudokite galimybę išpopuliarinti savo verslą ir uždirbti daugiau - pardavinėkite savo prekes 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, visame pasaulyje. Juk tai galimybė parduoti prekę kurios net neturite pas save. Suprogramuosime įvairaus sudėtingumo automatinį prekių asortimento importavimą ir kiekių atnaujinimą iš nurodytų sandėlių. Galime pasiūlyti galybę įvairaus funkcionalumo sprendimų pagal Jūsų poreikius. Tapkite elektroninės parduotuvės savininku neišeidami iš namų jau dabar!

  Internetės parduotuvės
  kūrimo proceso eiga

  1. E-parduotuvės dizainas

   

  Kuriant unikalų internetinės parduotuvės dizainą, yra daug svarbių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti – pradedant lengvai suvokiamu turiniu ir baigiant vaizdine stilistika. "Dizaino Arkliukas" siūlo išsamų internetinės parduotuvės dizaino paslaugų rinkinį, kurį sudaro įmonės analizė, informacijos architektūra, wireframe - specifikacijos kūrimas, vartotojo patirtis dizaine, testavimas ir dar daugiau. Vienas iš svarbiausių uždavinių – išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją. Tik tuomet internetinės parduotuvės dizainas kuriamas kryptingai: galima prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną ir paskatinti vartotoją užsisakyti Jūsų paslaugą ar prekę.

  2. E-parduotuvės funkcionalumas

   

  Paprastas naudojimas ir funkcionalumas yra pagrindiniai gero TVS rodikliai. Kurdami internetinį projektą, parenkame individualiai Jums patogiausią ir geriausią turinio valdymo sistemą. Svarbiausias kriterijus – paprastumas, todėl pritaikyta TVS suteikia įrankius klientui: pridėti bei koreguoti meniu punktus, redaguoti tekstus su panašiu į Word redaktoriumi, kuris suteikia galimybę kurti lenteles, pridėti grafinę medžiagą ir daug daugiau. Taip pat, prie turimos turinio valdymo sistemos galima pridėti papildomus modulius/funkcijas bei stebėti Internetinės parduotuvės lankomumo statistiką. Internetinėms parduotuvėms siūlome platų funkcionalumo pasirinkimą: nuo apmokėjimo sujungimu su bankais, greito prekių atnaujinimo, asortimento sinchronizavimo su tiekėjų sandėliais, iki vidinės vartotojų administravimo sistemos sukūrimo, kurios dėka turėsite plačias kainodaros formavimo galimybes.

  3. SEO

   

  Paskubėkite ir aplenkite konkurentus Google lenktynėse! Mes Jums padėsime tai padaryti. Kuriant svetaines naudojame skaitmeninės rinkodaros metodus, optimizuojame išorinį bei vidinį SEO, integruojame papildomas statistikos platformas kaip Google Analytics bei Yandex. Labai svarbu, kad Jūsų svetainė veiktų įvairiose platformose: stacionariuose, planšetiniuose kompiuteriuose bei mobiliuosiuose įrenginiuose  – visur, kur svetainę norės pamatyti Jūsų potencialūs klientai. Svetainė Jums suteiktų maksimalią investicijų grąžą per veiksmingas konversijas. Nereikia pamiršti ir Google AdWords reklamos teikiamų naudą, su jomis taip pat padėsime susipažinti.

  • 01.
   ic_serv_imones_analize

   ATLIEKAMA ĮMONĖS ANALIZĖ

   Firminio stiliaus analizė. Išanalizuojamas kliento brandbook‘as. Analizuojami produktai/paslaugos. Įmonės vertybės. Suformuojamas Įmonės tikslas, kokiu tikslu kuriama internetinis projektas.

  • 02.

   POTENCIALIŲ KLIENTŲ ANALIZĖ

   Vienas iš svarbiausių aspektų išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją. Tik tuomet dizainas kuriamas kryptingai, galima prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną ir paskatinti vartotoją užsisakyti Jūsų paslaugą ar prekę.

  • 03.

   KONKURENTŲ ANALIZĖ

   Būtina atlikti konkurentų analizę ir išsiskirti iš jų elektroninėje erdvėje. Susisteminame konkurentų svetainių privalumus ir trūkumus. Užsibrėžtas tikslas – būti vienu žingsniu priekyje, neplagijuoti, o pranokti konkurentus, sukurti išskirtinę svetainę.

  • 04.

   NAVIGACIJA. PROTOTIPO KŪRIMAS

   Pirmiausia, ką mes darome sukuriame patogią ir aiškią puslapio navigaciją. Mygtukai, moduliai ir kita informacija išdėliojama, numatant visus vartotojo žingsnius, taip paraginame klientą pirkti, ar atlikti mums reikalingus veiksmus

  • 05.

   DIZAINO KONCEPCIJA

   Sukūrus patogią struktūrą, pradedami dizaino maketavimo darbai. Pagrindinis mūsų arkliukas – tai, jog dizainas kuriamas tol, kol Jūs liekate visiškai patenkintas

  • 06.

   PROGRAMAVIMAS

   Tik patvirtinus dizainą pradedami programavimo darbai. Suprogramavus svetainę pateiksime Jums naudojimosi instrukciją. Turinio valdymo sistema leidžia nesudėtingai keisti informaciją svetainėje be programavimo žinių

  • 07.

   SEO OPTIMIZAVIMAS

   Kiekvienos svetainės tikslas – pritraukti kuo daugiau lankytojų. Net ir pati įspūdingiausia svetainė nebus naudinga, jei niekas jos neras internete. Kad taip nenutiktų, mūsų specialistai kurdami svetaines pritaiko SEO taisykles. Užsisakę bet kurį projektą Jūs gausite SEO – paieškos sistemoms optimizuotą ir parengtą svetainę. Taip pat gausite ir instrukciją kaip taisyklingai rašyti internetinei erdvei pritaikytus tekstus ir gauti geriausias google paieškos pozicijas.

  • 08.

   TESTAVIMAS

   Atliekami sukurto projekto testavimo darbai. Taip pat siūlome ir nemokamą svetainės talpinimą mūsų serveryje 6 mėnesiams. Jums priklauso ir 1 metų garantija! Įvykus techniniams nesklandumams kreipkitės į mus, padėsime ir pakonsultuosime.

  Mūsų klientai

  Viči logo
  TV3 logo
  Peugeot logo
  Aurum logo
  Geriausios Zigmo žuvys logo
  Ekskomisarų biuras logo
  Camelia vaistinė logo
  Be tabu logo
  LVPA logo
  Čili logo
  Švaros broliai logo
  Baltic transline logo
  Litfarma logo
  Vilpra logo
  IRdaiva logo
  Malsena logo
  Maisto bankas logo
  Mano aplinka logo

  Keletas
  mūsų darbų

   

   

   

   

  Kodėl verta rinktis
  mūsų įmonę?

  Patraukli kaina
  Patraukli kaina

  1. Projekto kaina formuojama atsižvelgiant į Jūsų poreikius;
  2. Užsisakius daugiau paslaugų taikomos konkurencingos nuolaidos;
  3. Garantuojame geriausią kainos ir kokybės santykį.

  Aukšta darbų kokybė
  Aukšta darbų kokybė

  1. Jūsų projektu rūpinsis mažiausiai 4 savo srities specialistai;
  2. Įmonėje skatinamas nuolatinis specialistų kompetencijų kėlimas;
  3. Jūsų svetainė yra programuojama pagal SEO standartus;
  4. Jūsų projektui skiriama 1 metų garantija.

  Greitas darbų atlikimas
  Greitas darbų atlikimas

  1. Pažangi įmonės vidaus komunikacijos sistema, leidžia tinkamai paskirstyti prioritetus;
  2. Esant poreikiui projektą galime įgyvendinti skubos tvarka;
  3. Vienu metu galime įgyvendinti iki 10 projektų;
  4. Projektas atliekamas etapais – taip optimaliai paskirstant laiko sąnaudas.