Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Sorpreso Dizaino arkliukas
laptop
Užsakovas„Sorpreso“ - viskas Jūsų kavos ritualui!“ Tai kompanija, alsuojanti kava ir gyvenanti kavos kultūra. Prekių asortimente - tik geriausiai įvertinti kavos aparatai, skirti namams ir biurui: „Schaerer“, „Miele“, „Siemens“, „Nivona“, „Jura“, „Horeca” ir kt. Taip pat įvairios priežiūros priemonės, skirtos sklandžiam kavos aparato darbui. O puodeliai ir stiklinės atskleis tobulą Jūsų rytinės kavos skonį.

Logotipas

Logotipas

Šis logotipas išskirtinis, nes jame naudojamas ne tik užrašas, bet ir sukurtas personažas – pelėda kavos puodelyje. Kavos puodelis naudojamas todėl, kad jis tiesiogiai susijęs su įmonės veikla, o pelėdos simbolis puikiai papildo kavos tematiką, nes šie paukščiai nemiega naktį, kaip ir žmonės, kurie geria kavą tam, kad pabustų, nemiegotų, būtų aktyvūs. Logotipo spalva tamsiai ruda, kaip ir juodos kavos pupelės.

Atlikti darbai

Atlikti darbai

Sukūrėme logotipą, firminį blanką, komercinį pasiūlymą. Taip pat buvo sukurti išskirtiniai kavos pakuočių dizainai bei kita firminė atributika. Visos pakuotės ryškių spalvų, gerai matomos net iš tolo ir puikiai atpažįstamos.