Interneto svetainės
zebrauskas
Svarbiausia – Nuotaika
laptop
Aprašymas


Andrius Žebrauskas – gerai Lietuvoje žinomas aktorius, improvizacijos teatro „Kitas kampas“ bendraįkūrėjas. Taip pat – lektorius, asmeninio ugdymo praktikas, sertifikuotas „5 ritmų®“ mokytojas. Mūsų specialistai sukūrė aktoriui internetinę svetainę http://zebrauskas.lt/ Informacija svetainėje pateikiama trimis kalbomis. Jeigu pageidaujate, galite prenumeruoti naujienlaiškį. Remiantis papildomomis funkcijomis, svetainėje yra suprogramuota nuotraukų galerija, sukurtas straipsnių modulis su paveiksliukais.
phone
PRISITAIKANTIS DIZAINAS
Projekte „zebrauskas.lt“ sukūrėme prisitaikantį dizainą, kad svetainė atrodytų patraukliai, patogiai, informatyviai naršant iš bet kurio prietaiso - kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono. Naršant svetainėje mažesnio ekrano įrenginiu, svetainė ar kai kurie jos elementai (paveikslėliai, tekstai ir pan.) gali būti sumažinami, pakeičiama jų išsidėstymo tvarka arba mažiau svarbūs elementai gali būti neatvaizduojami visai.
Kontaktų formaDinaminė nuotraukų galerijachairs
Svarbiausia - nuotaika
Internetinės svetainės dizaino arkliukas yra tam tikros nuotaikos perdavimas. Baltas fonas ir tam tikra autoriaus mimika – švarus, minimalistinis dizainas, jokių nereikalingų elementų.
Aktorius turi labai daug įdomių, meniškų nuotraukų, todėl svetainėje sukūrėme dinamišką nuotraukų galeriją. Ant kiekvienos nuotraukos užrašyti metai, o paspaudus pelytę pasirodo pavadinimas. Nuotraukos sukasi karuselės principu – į kairę arba į dešinę.