Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Apie mus Dizaino arkliukas
Apie mus
You’ve changed so we’ve changed


You’ve changed, so we’ve changed!


 

 

Dizaino Arkliukas

tai įmonė, padėsianti sėkmingai įgyvendinti visus Jūsų internetinius projektus.


2004

“Dizaino arkliuko” kūrybinio darbo pradžia prasidėjo 2004 m. ir sėkmingai vykdo veiklą šiai dienai.


XIV

Dizaino arkliuką vienija 14 profesionalų IT karių, pasiryžusių įveikti bet kokius iššukius. Taip pat egzistuoja stiprus užnugaris, kuris visada pasiruošęs prisidėti labai didelės apimties projektams įgyvendinti..


Tūkstantis penki šimtai

Nuo 2004 m. Dizaino Arkliuko komanda įgyvendino daugiau nei pusantro tūkstančio įvairaus sudėtingumo web projektų.

 

Misija / Vizija

Greitis, praktiškumas, funkcionalumas! Optimizuotas interneto veikimas reiškia geresnį verslą. Ar Jūsų svetainė pritraukia potencialių klientų Jūsų verslui? Jei taip nėra, tai atėjo laikas rimtai interneto plėtrai. Dizaino Arkliuko kvalifikuoti kūrėjai, siekdami padėti Jums augti ir klestėti internete, dirba su nacionalinėmis ir tarptautinėmis verslo kompanijomis.


Misija - visomis kūrybinėmis priemonėmis sukurti naujos kartos internetinius projektus. Mes nuolat ieškome originalių sprendimų, kurie padės Jums išlikti matomiems internetinėje erdvėje.

Statistika rodo, jog interneto vartotojui tereikia vos 5 sekundžių, kad jis įvertintų, ar svetainė yra patikima, ar joje vartotojas ras naudingos informacijos. Mūsų misija – sukurti patrauklaus dizaino profesionalią svetainę, kad vartotojas vos per kelias pirmąsias sekundes susidarytų teigiamą įspūdį apie Jūsų veiklą. Mes padėsime Jums būti matomiems tarp konkurentų, siekti verslo aukštumų ir laimėti vartotojų palankumą.


Vizija – tapti konkurencinga, aukščiausius dizaino ir programavimo standartus atitinkančia įmone Lietuvoje ir Europoje.