Mūsų darbas - Jūsų šuolis į sėkmę!
+370 646 15506 / info@dizainoarkliukas.lt

LOGOTIPŲ KŪRIMAS IR FIRMINIS STILIUS


Sukursime Jums ypatingą Logotipą bei firminį stilių

Įveskite duomenis dešinėje ir susisieksime bei pateiksime pasiūlymą


žemyn

Firminio stiliaus -
Logotipo kūrimas

Logotipo
kūrimas

520 €

+ PVM

 

Prekinis ženklas ir firminis stilius yra tai, ką Jūs ir Jūsų klientai pamatys pirmiausia. Prekės ženklo vertė yra gyvybiškai svarbus aspektas Jūsų dabartinei ir būsimai verslo sėkmei. Kiekvieno didžiojo ženklo centre yra originali idėja ir filosofija. Jei žinote, kur norite būti siekdami savo tikslo ir kaip norite jį pasiekti - prekės ženklas yra esminis dalykas. Tai tarsi vaizdinė komunikacija su klientu - kas esate, kokie Jūsų tikslai ir kokias vertybes deklaruojate. Leiskite mūsų kurtam prekės ženklui paversti Jus labiau atpažįstamais. 

 

Firminis stilius turi buti iškalbingas, savitas ir reikšmingas.

Išskirtinis
firminis stilius!

1. Logotipas

 

Logotipas - tai esminė firminio stiliaus detalė, kuri seka Jūsų verslą nuo ištakų, iki sėkmės. Logotipas privalo atspindėti Jūsų įmonės veiklą, idėją bei viziją. Naudojamas šriftas, spalvos bei simbolika išreiškia Jūsų kontaktą su savo klientais ir išskirtinumą konkurentų tarpe, tad logotipo kūrimo procesas yra subtilus tiek kūrybine, tiek analitine dalimi. "Dizaino Arkliukas" pagerins Jūsų prekinio ženklo įsimintinumą bei kompanijos įvaizdį.

2. Firminis stilius

 

Firminis stilius – įmonės veidas, pagal kurį Jūsų verslas yra sutinkamas, atpažįstamas ir vertinamas. Firminių stilių turi visos įmonės, tačiau ne visos jį kontroliuoja. Mūsų dizaineriai sukurs Jums įsimintiną bei charakteringą firminį stilių. Tai – visas Jūsų įmonės įvaizdis. Firminiam stiliui dažniausiai pasirenkama: logotipas, vokas, blankas, sąskaita-faktūra, vizitinė kortelė. Taip pat: darbuotojo pažymėjimas, aplankas, nuolaidų kortelė, skrajutė, plakatas, kvietimas, apranga, reklama ant transporto priemonių, prezentacijos (PPT) šablonas, bloknotas, CD apipavidalinimas, lipdukai, el.pašto parašas
.

3. Stiliaus knyga

 

Stiliaus knyga (Brandbook) – įmonės veidas vidinėje ir išorinėje aplinkoje.
Brandbook yra vizualinės komunikacijos vadovas, todėl jis turi daugiausiai įtakos tolimesniam organizacijos firminio stiliaus kūrimui. Tai pagrindinių Tapatumo nustatymo principų sukūrimas, kurie padeda išlaikyti firminio stiliaus vientisumą. Ji būtina užsakant maketavimo ar spaudos darbus, taip pat įmonės marketingo specialistams, kad įmonės įvaizdis visur atrodytų profesionaliai.
Brandbook sudaro: logotipo naudojimo taisyklės ir draudimai, identifikacinės spalvos, pagrindiniai ir papildomi šriftai kaip tinkamai formuoti vientisą stilių, suvenyrai, rekomendacijos ir pasiūlymai firminio stiliaus elementų sukūrimui.

 • 01.
  ic_serv_imones_analize

  ATLIEKAMA ĮMONĖS ANALIZĖ

  Įmonės veiklos analizė. Išanalizuojamas kliento produktai/paslaugos. Analizuojama įmonės vizija, požiūris, įmonės vertybės.

 • 02.

  POTENCIALIŲ KLIENTŲ ANALIZĖ

  Vienas iš svarbiausių aspektų išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją. Tik tuomet dizainas kuriamas kryptingai, galima prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną ir paskatinti vartotoją užsisakyti Jūsų paslaugą ar prekę.

 • 03.

  KONKURENTŲ ANALIZĖ

  Būtina atlikti konkurentų analizę ir išsiskirti iš jų elektroninėje erdvėje. Susisteminame konkurentų firminio stiliaus privalumus ir trūkumus. Užsibrėžtas tikslas – būti vienu žingsniu priekyje, neplagijuoti, o pranokti konkurentus, sukurti išskirtinį stilių.

 • 04.

  DIZAINO KONCEPCIJA

  Profesionalūs dizaineriai, atlikę būsimo logotipo įvaizdžio formavimo analizę, pateiks Jums 3-4 eskizinius variantus, kuriuos vėliau koreguos pagal Jūsų pageidavimus. Kadangi siekiame tobulumo, visus savo dizaino darbus koreguojame, kol jie pilnai atitinka Jūsų norus.

Mūsų klientai

Viči logo
TV3 logo
Peugeot logo
Aurum logo
Geriausios Zigmo žuvys logo
Ekskomisarų biuras logo
Camelia vaistinė logo
Be tabu logo
LVPA logo
Čili logo
Švaros broliai logo
Baltic transline logo
Litfarma logo
Vilpra logo
IRdaiva logo
Malsena logo
Maisto bankas logo
Mano aplinka logo

Keletas
mūsų darbų

 

 

 

 

Kodėl verta rinktis
mūsų įmonę?

Patraukli kaina
Patraukli kaina

1. Originalų firminį stilių galite užsisakyti siūlomais paketais - gaukite tai, kas Jums svarbiausia;
2. Užsisakius daugiau paslaugų taikomos konkurencingos nuolaidos;
3. Garantuojame geriausią kainos ir kokybės santykį.

Aukšta darbų kokybė
Aukšta darbų kokybė

1. Jūsų projektu rūpinsis mažiausiai 3 savo srities specialistai;
2. Įmonėje skatinamas nuolatinis specialistų kompetencijų kėlimas;
3. Jūsų projektas bus unikalus - su šablonais nedirbame.

Greitas darbų atlikimas
Greitas darbų atlikimas

1. Pažangi įmonės vidaus komunikacijos sistema, leidžia tinkamai paskirstyti prioritetus;
2. Esant poreikiui projektą galime įgyvendinti skubos tvarka;
3. Vienu metu galime įgyvendinti iki 10 projektų;