Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Axis Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
Interneto svetainių kūrimas

Keli sprendimai įmonių grupei

laptop
Užsakovas„Axis Industries“ įmonių grupė – inžinerinius produktus ir sprendimus miestui, pramonei ir energetikai kurianti, gaminanti ir įgyvendinanti įmonių grupė Lietuvoje, veikianti daugiau nei 20 metų. Grupei priklauso įmonės „Axis Technologies“, „Axis Power“ ir “Veikmės statyba“.

Atlikti darbai

Pirmiausia sukūrėme reprezentacinę SCROLL dizaino svetainę „Axis Industries“, po šios svetainės dizaino patvirtinimo perėjome prie sekančio, informacinio pobūdžio projekto “Axis Power“. „Axis Power“ ir „Axis Technologies“ panašios struktūros ir funkcionalumo projektai, todėl siekiant sutaupyti laiką ir kaštus, pirmiausia buvo sukurtas vienas projektas, o po to padaryta jo kopija ir jos korekcijos, pakeitimai. Projekto kopijos sukūrimas puikus sprendimas tokioje situacijoje.
Puslapiai pailginto dizaino, viršutinė meniu juosta visada yra „prilipusi“ prie ekrano viršaus. „Axis power“ projekte galime matyti paslaugų ir produktų katalogą su užklausos forma, įgyvendintų projektų katalogą, naujienų modulį, paieškos modulį, papildomas kalbas ir kt. „Axis technology“ projektas turi daugiau meniu punktų ir papildomos informacijos.