Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Klientu kategorijos » Visi Dizaino arkliukasKlientai kurie mumis pasitiki
Borjomi
Peugeot
Prezidento kanceliarija
Dominari
EMP
TV3
Axis Industries
Axis technology
Axis power
Maisto bankas

„Labai džiaugiamės atsinaujinusia „Sveikatiados” svetaine. Mums buvo svarbu ją padaryti patrauklią ir modernią, tačiau kartu labai draugišką ir paprastą naudotis. Su „Dizaino arkliuko“ specialistų pagalba pasiekėmia norimą rezultatą ir esame labai patenkinti.“

Tadas Beržonskas
"Maisto bankas"

Big Green Egg
Viči
Čili
Marijampoles pieno grupe
Zigmo žuvys
Baltijos loto
vasa
Skinny

"Dizaino arkliukas" - savo srities profesionalai. Kodel reikia rinktis juos? Taigi todel , kad kiekvienas iš mūsų vertina greitumą, lankstumą, kruopštumą, atsakingumą, o ypač novatoriškumą ir gebėjimą patenkinti kliento norus. Ačiū už puikiai atlikta darbą.

Zinaida Raškauskienė
"Skinny"

Vilpra
Ekskomisarų biuras
Glass Baltic
Aurum
Kelionių akademija
Arbitražo teismas
Alvas
Mauglis ir vaikai

Šauni, operatyvi, profesionali komanda!! Sukurėme gražią svetainę budami skirtinguose miestuose! Buvo daug dirbta, į visus mūsų norus ir pageidavimus buvo atsižvelgta iš profesionalios pusės, su gerais patarimais ir nerealią kantrybę!!!! Ačiū Jums!!! 

Marina Charitonova
"Mauglis ir vaikai"

Lietuvos muzikos ir teatro akademija
Plungės vandenys
Bondrida
Profactus

Bendradarbiavimas su "Dizaino arkliukas" kolektyvu buvo malonus ir vaisingas. Džiugino dėmesys detalėms ir konstruktyvus problemų
sprendimas. Žmonės šioje įmonėje tikrai atsidavę ir yra šio darbo profesionalai! Ateities projektų vystymą žadame tęsti kartu!

Mantas Makelis

Mano aplinka
Ortho Baltic
Vekada
Camelia vaistine
Elixirjuise

UAB "Dizaino Arkliukas“ - tai ta įmonė, kurioje dirba profesionalus, kūrybingi ir savo darbą išmanantys žmonės."

Kristina Baltutytė
"Elixir Juise"

LVPA
Raudonasis kryžius
Neorent
SEIA
Work ready
Arkangelo
Star
newvision
Darens Mobler

Svetainė labai gražiai atrodo, ačiū už gražų rezultatą. Mūsų klientai Norvegijoje labai gerai atsiliepia apie mūsų naująja svetainę. Puikus darbas. AČIŪ

Baltic Adventure
Lotos baltica
Skaluneris

" Žavi nestandartiniai sprendimai, superinis dizainas, naudajamos šiuolaikinės technologijos tiek dizaino, tiek programavimo srityje! Jau rekomendavome "Dizaino Arkliuko " paslaugas savo partneriams, bei kviečiame visus bendradarbiauti su šią kompaniją."

VALERIJUS  SHLIKAS

Vikonda
Endemik
GetshopIn
saurida
VMI
OSFL projektai
Lematec
Be tabu

"Dizaino arkliukas" komanda puikiai susitvarkė su mūsų kelta užduotimi bei kokybiškai atliko sudėtingus internetinės svetainės kūrimo bei projektavimo darbus. Džiaugiamės partneriais pasirinkę šią įmonę, kuri siūlo kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą.

Povilas Žarnauskas

Hirexo
Linvada
Švaros broliai
Coloplast
PPP Lietuva
Skuba
Imedeksa
Žebrauskas

UAB "Dizaino arkliukas" – puiki kompanija, su kuria lengva dirbti. Dėmesys, profesionalumas, gerai suformuluotas klausimynas padėjo  greitai išsiaiškinti mano poreikius. Sukurtas puslapis pilnai atitiko mano lūkesčius. Bravo!" 

Andrius Žebrauskas

Lietuvos olimpinis sporto centras
Lkata
Sorpreso
CVO
Vilniaus depas
Lietuvos sporto akademija
Vilnius with locals
Ignalinos atomine elektrine
ML Auto
HMD trucking Inc

"Dizaino Arkliuko" komanda  suteiktė profesionalią pagalbą, greitas servisas ir kompetetingos kainos. Ačiū.

Ovid Srebalius
Recruiting Manager

SAM
NTAKD
Lietuvos mediatorių rūmai
Empire Events
Ertlio namas
Naujoji rūta
Lyderystės ekspertų grupė

Esame dėkingi „Dizaino Arkliukui“ už lankstumą ieškant geriausio sprendimo, stiliaus pajutimą bei konkrečius veiksmus, siekiant patenkinti kliento poreikius. Operatyvi ir kūrybinga komanda, su kuria malonu dirbti.

Eimantas Tatarūnas
VŠĮ „Lyderystės Ekspertų Grupė“

Gatta fashion

Malonus bendravimas ir bendradarbiavimas. Aukšta paslaugų kokybė, viską atliko pagal mūsų norus ir poreikius. Į visus neaiškius klausimus buvo atsakyta profesionaliai ir aiškiai. Taipogi viskas buvo atlikta laiku.

"Gatta fashion"

Kauno visuomenes sveikatos biuras
axellus
dviratis
Klaipedos valstybine kolegija
Efis

Geras kainos / kokybės santykis kuriant interneto svetaines. Mūsų projektas išdirbtas iki galo, operatyviai išspręsti visi darbo metu kilę klausymai. Rekomenduojame kitiems, bei, reikalui esant, dirbsime ir ateity.

Vladimir Sarkisov 
„EFIS“

Arhitail
dovanu manija
VGTU
Placiajuostis
9drakonai
architektai

"Lankstūs, kūrybingi, dedantys visas pastangas vardan rezultato! Tikrai šauni, šiuolaikiška ir versli komanda - tokie partneriai kaip Jūs - didelis indėlis verslo sėkmei. Ačiū Jums."

Edita Kondrotienė
"Idėjų vizija"

b4net1
is service
malsena
Kupiškio vandenys
tuoj
Skraidenis