Klientai kurie mumis pasitiki
Peugeot
TV3
Maisto bankas

„Labai džiaugiamės atsinaujinusia „Sveikatiados” svetaine. Mums buvo svarbu ją padaryti patrauklią ir modernią, tačiau kartu labai draugišką ir paprastą naudotis. Su „Dizaino arkliuko“ specialistų pagalba pasiekėmia norimą rezultatą ir esame labai patenkinti.“

Tadas Beržonskas
"Maisto bankas"

Meistriška statyba

"Dizaino arkliukas" - įmonė turinti didelę patirtį svetainių kūrimo srityje (tą matome iš jų padarytų darbų gausos ir įvairovės), tai kelia pasitikėjimą. Taip pat visą procesą nuo sumanymo iki jo įgyvendinimo palengvina bendrovės kolektyvas, kuris yra malonus ir linkęs padėti. 

"Meistriška statyba" - Linas Stanžys

Viči
Čili
Zigmo žuvys
Skinny

"Dizaino arkliukas" - savo srities profesionalai. Kodel reikia rinktis juos? Taigi todel , kad kiekvienas iš mūsų vertina greitumą, lankstumą, kruopštumą, atsakingumą, o ypač novatoriškumą ir gebėjimą patenkinti kliento norus. Ačiū už puikiai atlikta darbą.

Zinaida Raškauskienė
"Skinny"

Vilpra
Ekskomisarų biuras
Aurum
Mauglis ir vaikai

Šauni, operatyvi, profesionali komanda!! Sukurėme gražią svetainę budami skirtinguose miestuose! Buvo daug dirbta, į visus mūsų norus ir pageidavimus buvo atsižvelgta iš profesionalios pusės, su gerais patarimais ir nerealią kantrybę!!!! Ačiū Jums!!! 

Marina Charitonova
"Mauglis ir vaikai"

Profactus

Bendradarbiavimas su "Dizaino arkliukas" kolektyvu buvo malonus ir vaisingas. Džiugino dėmesys detalėms ir konstruktyvus problemų
sprendimas. Žmonės šioje įmonėje tikrai atsidavę ir yra šio darbo profesionalai! Ateities projektų vystymą žadame tęsti kartu!

Mantas Makelis

Mano aplinka
Camelia vaistine
Elixirjuise

UAB "Dizaino Arkliukas“ - tai ta įmonė, kurioje dirba profesionalus, kūrybingi ir savo darbą išmanantys žmonės."

Kristina Baltutytė
"Elixir Juise"

LVPA
Raudonasis kryžius
Star
newvision
Darens Mobler

Svetainė labai gražiai atrodo, ačiū už gražų rezultatą. Mūsų klientai Norvegijoje labai gerai atsiliepia apie mūsų naująja svetainę. Puikus darbas. AČIŪ

Skaluneris

" Žavi nestandartiniai sprendimai, superinis dizainas, naudajamos šiuolaikinės technologijos tiek dizaino, tiek programavimo srityje! Jau rekomendavome "Dizaino Arkliuko " paslaugas savo partneriams, bei kviečiame visus bendradarbiauti su šią kompaniją."

VALERIJUS  SHLIKAS

Vikonda
Endemik
saurida
VMI
Be tabu

"Dizaino arkliukas" komanda puikiai susitvarkė su mūsų kelta užduotimi bei kokybiškai atliko sudėtingus internetinės svetainės kūrimo bei projektavimo darbus. Džiaugiamės partneriais pasirinkę šią įmonę, kuri siūlo kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą.

Povilas Žarnauskas

Coloplast
Švaros broliai
Žebrauskas

UAB "Dizaino arkliukas" – puiki kompanija, su kuria lengva dirbti. Dėmesys, profesionalumas, gerai suformuluotas klausimynas padėjo  greitai išsiaiškinti mano poreikius. Sukurtas puslapis pilnai atitiko mano lūkesčius. Bravo!" 

Andrius Žebrauskas

Vilniaus depas
Ignalinos atomine elektrine
HMD trucking Inc

"Dizaino Arkliuko" komanda  suteiktė profesionalią pagalbą, greitas servisas ir kompetetingos kainos. Ačiū.

Ovid Srebalius
Recruiting Manager

SAM
NTAKD
Lyderystės ekspertų grupė

Esame dėkingi „Dizaino Arkliukui“ už lankstumą ieškant geriausio sprendimo, stiliaus pajutimą bei konkrečius veiksmus, siekiant patenkinti kliento poreikius. Operatyvi ir kūrybinga komanda, su kuria malonu dirbti.

Eimantas Tatarūnas
VŠĮ „Lyderystės Ekspertų Grupė“

Gatta fashion

Malonus bendravimas ir bendradarbiavimas. Aukšta paslaugų kokybė, viską atliko pagal mūsų norus ir poreikius. Į visus neaiškius klausimus buvo atsakyta profesionaliai ir aiškiai. Taipogi viskas buvo atlikta laiku.

"Gatta fashion"

Kauno visuomenes sveikatos biuras
axellus
dviratis
Klaipedos valstybine kolegija
Arhitail
Efis

Geras kainos / kokybės santykis kuriant interneto svetaines. Mūsų projektas išdirbtas iki galo, operatyviai išspręsti visi darbo metu kilę klausymai. Rekomenduojame kitiems, bei, reikalui esant, dirbsime ir ateity.

Vladimir Sarkisov 
„EFIS“

dovanu manija
VGTU
9drakonai
architektai

"Lankstūs, kūrybingi, dedantys visas pastangas vardan rezultato! Tikrai šauni, šiuolaikiška ir versli komanda - tokie partneriai kaip Jūs - didelis indėlis verslo sėkmei. Ačiū Jums."

Edita Kondrotienė
"Idėjų vizija"

b4net1
is service
malsena
Kupiškio vandenys
tuoj
Skraidenis
Placiajuostis
Zarasų paukštynas
AGRO koncernas
reprezent
sanus
myls
Litfarma
Iceco
Galvosukių pasaulis
Extra Fm
MT Group
Transmira
Elais
Retroshtern
Sherwin Williams
Efit
Megrame langai
Weeride
Slider
Centrum Lingua
Edrana Baltic
dzuku zinios
VVT
Itališka kava
Lietuvos jaunimo turizmo centras
Kai mūsų širdys plaka išvien
Transeurina ir Ko
Arnito
NG architektai
Miesto mozaika
Busto rumai