Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Medrika Dizaino arkliukas
Elektroninės parduotuvės
Interneto svetainių kūrimas

Baldų gamybos centras

laptop
APRAŠYMASUAB "Medrika" jau daugelį metų specializuojasi vaikų baldų gamyboje bei prekyboje. Jų pagrindiniai klientai yra ikimokyklinės įstaigos - darželiai, lopšeliai, specializuotos mokyklėlės, ugdymo centrai. Siekia pasiūlyti tai, ko reikia vaikams bei jų aplinkai. Vaikų darželio baldai yra Medrikos sritis ir didelės darbo patirties dėka, jie žino, kokie darželio baldai turi būti. Tai įrodinėdami kiekvieną dieną, jie įgijo klientų bei partnerių pasitikėjimą.
Darželyje vaikai praleidžia daug laiko, tobulėja, auga, todėl labai svarbu, kad vaikų darželyje, ar kitoje ugdymo erdvėje  vaikas jaustusi kaip namie -  saugus. Siekiame, kad vaiką supanti aplinka būtų sukurta tokia, kurioje gera praleisti laiką, žaisti ir visapusiškai augti. Apie tai nuolatos galvodami, stengiamės įdėti visą savo išmonę bei širdį kurdami, gamindami bei formuodami baldų asortimentą mažiesiems.

PIEŠTINĖ GRAFIKA

Individualiai klientui sukurtos interaktyvios iliustracijos