Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Moboshop Dizaino arkliukas
Elektroninės parduotuvės
moboshop
Pirkti – dar paprasčiau!
laptop
MOBOSHOP


Elektroninė parduotuvė – puikus įrankis didinti pardavimus, pasiekti platesnę tikslinę potencialių pirkėjų auditoriją internete. Šia papildoma reklamos ir didesnių pardavimų galimybe pasinaudojo ir mūsų užsakovas – kompanija „EFIT“. Elektroninė parduotuvė yra pakankamai sudėtinga, čia yra nemažai įvairių funkcijų, čia yra viskas, ko reikia norint patraukliai ir patogiai pristatyti savo produkciją.
phone
Naujienų modulis
Labai naudingas modulis tiek interneto svetainėje, tiek el. parduotuvėje – naujienų modulis. Nors rašyti naujienas nėra paprasta - tam reikia turėti laiko ir įkvėpimo -, tačiau tai yra labai naudinga! Visų pirma, tai padeda Jūsų svetainei kilti aukščiau paieškos sistemose, nes jos gerai vertina informacijos svetainėje atnaujinimą. Antra, tai skatina Jūsų svetainės vartotoją sugrįžti prie naujų, įdomių straipsnių.
chairs
Atsiskaitymas PAY PAL
Tai vienas populiariausių pasaulyje atsiskaitymo būdų, ypač tinkantis pirkėjams iš užsienio. Mūsų klientų pageidavimu integravome šį modulį į elektroninę parduotuvę. Tai patogu, greita bei pritraukia didesnį pirkėjų ratą.ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖchairs
VIRŠ 30000 SKIRTINGŲ PREKIŲ
Suprogramuota galimybė ant besikeičiančių nuotraukų rašyti norimą tekstinį turinį. Galimybė nukreipti bet kurią skydelio nuotrauką į norimą internetinės svetainės skiltį. Pavyzdys: skydelyje pavaizduota prekė , ant jo parašytas tekstas , jog tam tikrai prekei taikoma 50% nuolaida. Paspaudus ant skydelio, Jūs nukreipiami į puslapį, kur galite plačiau apie tai paskaityti.