Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Sveikatiada Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
sveikatiada
Socialinė iniciatyva, kuria ugdomi vaikų sveikos gyvensenos įpročiai
laptop
Aprašymas


Pristatome Jums vieną iš mūsų sukurtų projektų - http://sveikatiada.lt/ . Šio projekto užsakovas -Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“. Projektas „Sveikatiada“ - socialinė iniciatyva, kuria siekiama ugdyti vaikų sveikos gyvensenos įpročius. Vaikams organizuojami įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu moksleiviai plečia savo žinias sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Tiek dizaino, tiek funkcionalumo požiūriu projektas yra nestandartinis. Dizainui panaudotas PARALLAX efektas, o tarp papildomų funkcijų yra nuotraukų galerija su katalogais ir aprašymais, video galerija, paieška, naujienų modulis, komentarų modulis po straipsniais, aktyvus dalyvių žemėlapis, mokyklų duomenų bazė ir filtras, naujienlaiškis bei jo dizainas bei daugelis kitų. Taip šiam projektui kūrėme firminio stiliaus elementus.
PARALLAX ANIMACIJA
Tai technologija, kuri suteikia galimybę puslapio foną sudaryti iš kelių atskirų „sluoksnių“ (grafinių ar tekstinių elementų). Slenkant puslapiu žemyn/aukštyn arba į kairę/ į dešinę, šie sluoksniai juda skirtingu greičiu. Dažniausiai foninis sluoksnis juda lėčiausiai arba nejuda visai, „arčiau“ esantis sluoksnis juda greičiau, o viršutinis sluoksnis (aktualiausia informacija) juda greičiausiai. Taip sukuriamas trimatės (3D) erdvės įspūdis. Kadangi projektas „Sveikatiada“ yra apie vaikus, dizaine panaudotas žaismingas stilius, daug ryškių spalvų, pagrindiniai koncepcijos personažai – vaikai.
chairs
DALYVIŲ FILTRAVIMAS
Svetainėje http://sveikatiada.lt/ yra pateiktas dalyvių, tai yra užregistruotų mokyklų, žemėlapis. Kadangi projektas vykdomas šalies mastu, kad būtų paprasčiau rasti vieną ar kitą dalyvį, yra suprogramuotas mokyklų filtras pagal miestą ir abėcėlę. Mokyklą gali užregistruoti tik mokyklos atstovas. Informacija atsiranda svetainėje tik po administratoriaus patikrinimo ir patvirtinimo.Bendras vaizdaschairs
DARBŲ KATALOGAS
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.