Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Alvas Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
Interneto svetainių kūrimas

Informacinė interneto svetainė, el. katalogas.

laptop
UžsakovasUAB „Alvas ir Ko“ – didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti maisto produktų, konditerijos gaminių, žaliavų ir maisto priedų prekyba, fasavimu ir gamyba. Bendrovė per trumpą laiką tapo viena iš Lietuvos fasuotos produkcijos rinkos lyderių ir šiuo metu yra didžiausia kakavos produktų importuotoja Lietuvoje. Įmonės ženklu „Alvo“ pažymėta produkcija yra gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Bendrovės tiekiamą asortimentą sudaro: riešutai, džiovinti vaisiai ir daržovės, sėklos, prieskoniai, prieskonių mišiniai, konditerijos priedai, sausa grietinėlė, pipirai, druska, daug rūšių cukraus bei jo pakaitalų gaminiai, tokie kaip stevija, fruktozė.

Prekių katalogas

Projekte sukurtas didelis prekių katalogas su išsamia informacija. Taip pat svetainėje pristatytos įmonės teikiamos paslaugos, publikuojamos aktualios naujienos, yra karjeros skiltis, akcijinių prekių pasiūlymas, atskirai akcentuojama produkcijos kokybė. Svetainės dizainas sukurtas pagal mūsų įmonės dizainerių sukurtą brandbooką ir bendrą firminę stilistiką. Neutralus fonas ir daug sodrių spalvų nuotraukų - „skanių“ ir žadinančių apetitą.