Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Arkangelo Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
Interneto svetainių kūrimas

Reprezentacinė interneto svetainė

laptop
Užsakovas„Arkangelo“ - Vilniaus senamiesčio širdyje, buvusiame bernardinių vienuolyne, įsikūręs konferencijų ir meno centras. Buvusio Bernardinių vienuolyno pastatų kompleksas siūlo net septynias autentiškas, išskirtiniu charakteriu pasižyminčias erdves, kurias puošia įvairių epochų garsių menininkų kūriniai. Neatsiejama centro dalis – Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje veikiantis Bažnytinio paveldo muziejus.

Reprezentacinė svetainė

Reprezentacinė svetainė

Reprezentacinėje „Arkangelo“ interneto svetainėje yra panaudotas SCROLL efektas tituliniame puslapyje, yra vidinių puslapių. Gražiai pristatytos salės renginiams, sukurta galerija bei naujienų skiltis, kurioje naujienos automatikai integruojamos iš „Instagram“ socialinio tinklo.
Užsakovas pageidavo, kad svetainė būtų solidi ir prabangi, bet tuo pačiu moderni, lengva ir parasta. Naudojamos spalvos, pasak Užsakovą turėjo būti: juoda, balta ir auksinė. Dizaineris atsižvelgė į Užsakovo pageidavimus ir pateikė savo sprendimą.