Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Sporto akademija Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainė su registracija ir apmokėjimais.

laptop
Užsakovas„Sporto akademija“ tai aukšto lygio mokslu grįstos atviros prieigos studijos siekiantiems tobulėti sporto ir sveikatingumo srityse, tuo prisidedant prie globalios sporto ir sveikatingumo plėtros.

Funkcionalumas

Funkcionalumas

Tik atėjęs į svetainę vartotojas turi pasirinkti vieną iš dviejų siūlomų skilčių - kursų tipą.  Svetainėje galima rasti kiekvieno siūlomo mokymosi kurso aprašymą bei galimybę iškart registruotis į norimą kursą. Registruojantis reikia užpildyti paprastą formą bei, pageidaujant, apmokėti visą kurso kainą. Siūlomi apmokėjimo būdai tiks praktiškai kiekvienam Lietuvos gyventojui, nes apmokėti galima ir per banką, ir paysera, ir moq, ir paypal ir netgi įforminti lizingą. Svetainėje yra galimybė pasidalinti informacija su draugu, prenumeruoti naujienlaiškį.