Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Kalėdos Borjomi Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
Interneto svetainių kūrimas

Kalėdinis projektas, SCROLL dizaino interneto svetainė

laptop
UžsakovasVisame pasaulyje žinomas mineralinis vanduo iš Gruzijos. „Borjomi“ – vulkaninės kilmės mineralinis vanduo, kurio amžius pagal gamtinius kriterijus siekia daugiau nei 1 500 metų.

Projekto aprašymas

Jau kelis metus iš eilės kartu su Borjomi ruošiame „Kalėdinius stalus“ su skaniausių patiekalų receptais „Borjomi“ mylėtojams! Svetainėje panaudotas modernus SCROLL dizainas, čia vieną po kito matome skirtingų temų stalus. Vidiniuose puslapiuose matome kitus stalų rakursus ir aktyvius taškus ant skirtingų patiekalų. Užvedus pelę ant aktyvaus taško, atsiranda jo pavadinimas, o ant jo paspaudę, pereiname į vidinį puslapį su pilnu receptu. Yra galimybė receptus atsispausdinti, pasidalinti su draugais ir pamėgti - uždėti „like“. Taip pat sukurti greito perėjimo mygtukai, kurie leidžia greitai pereiti prie kitos reikiamos informacijos.

Papildomai yra saugojami ankstesnių metų šventiniai stalai, kurie yra sukurti ir pristatyti panašiu principu. Juos galima greitai pasiekti iš bet kokio naujausios svetainės puslapio.