Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Naujoji Rūta Dizaino arkliukas
Užsakovas„Rūta“ konditerijos gamyboje sėkmingai dirba nuo 1913 m. Saldainių fabrike gaminama daugiau nei 300 pavadinimų saldumynų. Tai šokoladiniai saldainiai su įdarais, triufeliai, dražė, šokolado figūros, želė bei suflė saldainiai, becukriai, ekologiški, kulinarijos paveldo gaminiai, įvairių rūšių minkštoji karamelė, šokoladai su įvairiais priedais ir pagardais, vafliniai saldainiai, griliažas, saldainių rinkiniai, florentinai, zefyrai bei kiti konditerijos gaminiai.

Atlikti darbai

Atlikti darbai

Logotipo kūrimas prasidėjo nuo kliento išdėstytų pageidavimų - naudoti firminę žalią spalvą (buvo pateiktas spalvos kodas). Taip pat buvo pageidaujama, kad logotipe atsispindėtų minimalizmas, šiuolaikiškumas, solidumas ir brandumas.

Palyginus su senąja logotipo versija, naujasis logotipas pasikeitė nedaug, nes šis firminis ženklas yra gerai žinomas ir atpažįstamas. Vienas iš pagrindinių tikslų buvo atrasti šiuolaikišką sprendimą, visiškai neatsisakant to, kas jau buvo sukurta ankščiau ir yra gerai žinoma plačiai auditorijai. Logotipe naudojama ta pati žalia spalva, kuri puikia dera su naujai parinkta auksine. Auksinė spalva firminiame stiliuje parinkta neatsitiktinai, ji suteikia logotipui solidumo, prabangos, pabrėžia ilgametę įmonės patirtį bei išskirtinę kokybę. Naujasis logotipas yra modernus ir minimalistinis, kaip ir pageidavo užsakovas.

Mes sukūrėme

Logotipas, logotipo naudojimo taisyklės, vizitinių kortelių maketai.