Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Byggeng Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
Interneto svetainių kūrimas

Informacinė svetainė, pristatanti projektus bei paslaugas

laptop
UžsakovasBygg Engineering statybinė organizacija Norvegijoje. Šiai įmonei sukūrėme informacinę interneto svetainę su projektų katalogu bei teikiamų paslaugų aprašymais.

Įdomūs sprendimai

Svetainė įdomi tuo, kad informacija tituliniame puslapyje pateikiama aiškiais blokais, kurie yra sunumeruoti. Papildoma navigacija yra iš dešinės pusės, o taip pat yra visada matoma, prilipusi prie ekrano viršaus, viršutinė meniu juosta. Kiekvienos paslaugos detalus aprašymas pateikiamas vidiniame puslapyje. Vidinių puslapių viršutiniame bloke matome mini „Parallax“ efektą. Svetainėje yra projektų puslapis su filtru. Filtruoti galima pagal tris kriterijus. Projekto vidiniame puslapyje rasime detalesnę informaciją apie konkretų projektą, skaitliuką ir nuotraukų galeriją.
Taip pat šiame projekte yra sukurtos besikeičiančios įvykdytų projektų nuotraukos – dinaminis skydelis, įdiegtas paieškos modulis, karjeros skiltyje yra nuorodų į aktyvius skelbimus, yra dinaminis žemėlapis su keliais pažymėtais taškais.