Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Hirexo Dizaino arkliukas
Užsakovas ir pageidavimaiĮdarbinimo agentūra, padedanti įvairių sričių specialistams bei kvalifikuotiems ir nekvalifikuotiems darbuotojams atrasti jų ieškantį darbdavį tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.

Kaip ir įprastai, logotipo sukūrimas prasidėjo nuo kliento lūkesčių bei pageidavimų išsiaiškinimo.  Klientas panoro, kad tiek pavadinimas, tiek logotipas būtų lengvai atpažįstami, suprantami ir įsimintini užsienio šalyse, kalbančiose anglų, vokiečių ir rusų kalbomis. Taip pat, kad jį suprastų ir atpažintų tiek robotizuotą gamybą įdiegę pramoninkai, tiek darbo užsienyje ieškantys darbininkai iš Centrinio bei Rytų Europos regionų.

Logotipas

Logotipas

Atsižvelgdami į pageidavimus, pirmiausia sugalvojome pavadinimą, o jį patvirtinus, perėjome prie logotipo. Pavadinimas trumpas, aiškus ir suprantamas užsienio vartotojams. Kaip klientas ir pageidavo, sukurtas logotipas yra minimalistinio stiliaus, be papildomų ženklų ar simbolių. Tai paprastas, stilizuotas, tačiau gerai įskaitomas ir suprantamas užrašas.

Firminis stilius

Firminis stilius

Pavadinimas, logotipas, logotipo naudojimo taisyklės, vizitinės kortelės, firminis blankas, PPT prezentacija.