Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Cristinamila Dizaino arkliukas
Elektroninės parduotuvės
Interneto svetainių kūrimas

Elektroninė parduotuvė ir "inspiracijos"

laptop
Užsakovas„Cristinamila“ tai dizainerės kuriamų, unikalių drabužių el. parduotuvė, skirta ne tik Lietuvos bet ir užsienio rinkai. 

Sprendimas 

Sprendimas 

Svetainė minimalistinio dizaino, joje naudojama daug profesionaliai sukurtų prekių nuotraukų. Parduotuvė išsiskiria iš kitų tuo, kad čia pristatomos ne tik prekės bet ir „inspiracijos“ – trumpi dizainerės drabužių kolekcijų aprašymai su nuotraukomis. Aiškiai informacijos skirtumą matome tituliniame puslapyje, o taip pat lengvai ir greitai galime pereiti į „kitą svetainės dalį“ paspaudę mygtuką viršutinėje meniu juostoje.

Apart prekių katalogo, krepšelio modulių yra registruotų naudotojų valdymo modulis, vidinė užsakymų administravimo sistema, prekių atributų valdymas, integruoti keli atsiskaitymo būdai: Lietuvos pirkėjams labiau tinkantis Paysera ir užsienio rinkai - Paypal bei atsiskaitymas kreditine kortele.

Taip pat suprogramuota nuolaidų sistema, naujienų modulis, prekės užklausos forma, prekių kaina skirtingomis valiutomis, „pasidalink su draugais“ funkcionalumas bei prekių siuntimo modulis.