Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Fejeras Dizaino arkliukas
Užsakovas ir pageidavimaiĮmonės veikla gana plati ir įvairi - pramogų organizavimas, užsakomasis pardavimas paštu ir internetu, mažmeninė bei didmeninė prekyba specializuotose parduotuvėse, profesionalios fejerverkų paslaugos.

Kliento išsakyti pageidavimai logotipui: „Simbolis turėtų būti paprastas ir modernus, be pašalinių asociacijų, t.y. lengvai įskaitomas ir atpažįstamas. Paprastos ir aiškios formos - turi būti gerai reprodukuojamas net ir mažiausiuose dydžiuose.“ Spalvos nebuvo nurodytos, jų pasirinkimas paliktas dizaineriui.

Kaip patinkantis logotipo pavyzdys buvo nurodytas „Parente Fireworks“.

 

Logotipas

Logotipas

Pagrindinė, logotipe naudojama spalva - tamsiai mėlyna-violetinė. Tai sudėtinga, naktinį dangų primenanti spalva. Jos fone kuo puikiausiai matosi spalvoti fejerverkai. Logotipe akcentuojamas įmonės pavadinimas. Kaip ir pageidavo klientas - stilius minimalistinis, jokių nereikalingų elementų nėra.