Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Ajaris Dizaino arkliukas




Užsakovas



Įmonė dirba miškininkystės srityje - perka miškus, organizuoja projektavimo, miško kirtimo, medienos išvežimo ir pardavimo darbus, konsultuoja miškininkystės klausimais. Parduoda apvalią medieną bei žaliavą lentpjūvėms.

Logotipas

Logotipas

Užsakovo pageidavimai logotipo sukūrimui: „Dauguma miškininkystės įmonių logotipuose naudoja medžio atvaizdą, todėl man norėtųsi kažko kito – originalaus dizaino, nenaudojant šablonų.“ Pasirinktos spalvos: ruda, geltona, mėlyna, balta. Užsakovas išsakė pageidavimą logotipe matyti kankorėžį ir pateikė savo pavyzdžių.

Taip pat užsakovas paminėjo, kad logotipas turi būti vyriškas ir solidus. Atsiuntė pavyzdį kankorėžio, kuris jam pasirodė ir gražus, ir griežtas vienu metu. Dizaineris atkreipė į tai dėmesį ir pateikė savo sprendimą. Mūsų dizainerio versija tiko užsakovui iš pirmo karto ir nebuvo koreguota.

Firminis stilius

Firminis stilius

Logotipas, vizitinės kortelės, firminis blankas.