Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Linvada Dizaino arkliukas
UžsakovasGeležinkelio transporto ir logistikos paslaugos.
Įmonės komandą sudaro patyrę, siekiantys profesionalumo, besidomintys šiuolaikinėmis inovacijomis ir savo darbą išmanantys žmonės, puikiai suprantantys geležinkelių logistikos paslaugų specifiką bei, kurių daugumos patirties gijos glaudžiai siejasi su UAB “Lietuvos geležinkeliai”.
Pagrindiniai įmonės darbo principai yra teikiamų paslaugų kokybė ir profesionalumas. Įmonė teikia geležinkelio ir multimodalinio transporto paslaugas Europoje; Baltijos šalyse; NVS (Nepriklausomų Valstybių Sandrauga); Centrinėje Azijoje.

Pageidavimai ir atlikti darbai

Pageidavimai ir atlikti darbai

Užsakovo pageidavimas: dizainas neužgožia įmonės pavadinimo, spalvota ir juodai-balta logotipo versijos atrodytų vienodai ryškiai ir solidžiai. Sprendimas turi būti šiuolaikiškas, be to elegantiškas. Taip pat buvo prašymas nenaudoti agresyvių, o dizaineriui pasiūlius, patiko violetinių spalvų derinys. Į išvardytus pageidavimus buvo atsižvelgta kuriant logotipą, vizitinę kortelę, firminį blanką, o vėliau ir interneto svetainės spalvinę gamą bei stilistiką.