Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Vilniuswithlocals Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
Interneto svetainių kūrimas

Informacinė svetainė su rezervacija ir integruotais apmokėjimais

https://www.vilniuswithlocals.com/

laptop
Užsakovas„Vilnius with Locals“ – tai patyrusių jaunų gidų komanda, kurie organizuoja įdomius turus miesto svečiams anglų kalba.

Pageidavimai ir sprendimai

Pageidavimai ir sprendimai

Darbas su Užsakovu prasidėjo nuo naujo logotipo sukūrimo, nes senas variantas netenkino, reikėjo kažko naujo, stilingo, gerai įsiminamo ir originalaus. Trys turistai su fotokamera logotipe taip patiko Užsakovui, kad mūsų bendradarbiavimas perėjo ir prie vizitinių kortelių, firminių blankų ir interneto svetainės dizaino kūrimo.

Apart standartinių modulių, tokių kaip įrašų modulis, dinaminis skydelis, nuotraukų galerija, blogas, žemėlapis ir kt., suprogramavome projekte rezervacijos sistemą su apmokėjimu. Svetainės vartotojas gali užpildyti reikiamą informaciją apie pageidautiną turo datą, laiką, dalyvių skaičių bei iškart apmokėti rezervaciją per Paypal apmokėjimų sistemą.

Panaudotas prilimpantis prie ekrano viršaus, permatomas meniu – „sticky meniu“.

Matomoje svetainės vietoje yra nuoroda į „Trip advisor“ platformą, kur įmonė sukaupė labai daug puikių atsiliepimų bei praktiškai aukščiausią įvertinimą savo paslaugų sferoje!