Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» lmta Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
Interneto svetainių kūrimas

Plataus funkcionalumo informacinė interneto svetainė.

laptop
UžsakovasLietuvos muzikos ir teatro akademija – vienintelė šalyje specializuota muzikos, teatro, kino ir šokio meno aukštoji mokykla. Įkurta 1933 m., LMTA yra 85 metus gyvuojanti aukštoji mokykla, turinti tvirtas tradicijas ir rengianti aukščiausios kvalifikacijos menininkus.

Svetainės funkcionalumas

Sukūrėme plataus funkcionalumo informacinę interneto svetainę, kurioje pateikta nemažai informacijos apie akademiją, studijas, fakultetus, biblioteką. Suprogramavome funkcijas, kurios yra būtinos tokio tipo projektams, o tiksliau: „versiją neįgaliesiems“, „svetainės medį“, paiešką. Svetainėje galime rasti tiek tekstinės informacijos, tiek vaizdinės informacijos (nuotraukų ir video galerijos), dokumentų, informaciją apie projektus, straipsnius, naujienlaiškio prenumeratą.