Warning: Declaration of Bootstrap_Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = NULL) in /home/dizart/domains/dizainoarkliukas.lt/public_html/wp-content/themes/da/functions.php on line 491
» Pica MAX Dizaino arkliukas
Interneto svetainės
Interneto svetainių kūrimas

Reprezentacinė interneto svetainė, SCROLL dizainas

laptop
Užsakovas„Pica Max“ pirmuosius žingsnius žengė 2010 metų gruodį. Pamažu judėjo pirmyn, ir šiuo metu gali pasiūlyti tris jaukias vietas, kur yra labai skanus maistas ir malonus aptarnavimas! „Pica Max“ žino, kas yra kokybė, siekia geriausio rezultato visais atvejais, o personalas yra profesionalus ir svetingas.

Poreikis ir rezultatas

Užsakovas pageidavo, kad svetainė būtų šilta, žaisminga ir moderni. Prekės ženklas, į kurio stilistiką reikėjo atsižvelgti kuriant interneto svetainės dizainą, jau buvo sukurtas ir pateiktas Užsakovo.

Sukurta vieno puslapio reprezentacinio pobūdžio svetainė, skirta pristatyti prekės ženklą, meniu ir akcijas bei naujienas. Įdiegtos kelios kalbos, yra nuoroda į socialinį tinklą. Prie kontaktų skilties turime didelį žemėlapį, kur pažymėti tinklo restoranai.